فرهنگ ایران اسلامی همکاری ایرانی حسن روحانی

فرهنگ: ایران اسلامی همکاری ایرانی حسن روحانی محمد هاشمی انقلاب اسلامی هاشمی رفسنجانی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با الهلال از سخت‌ترین بازی‌های برانکوست/ طارمی استرس دارد ، پیوس

کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: مسابقه با الهلال یکی از سخت‌ترین بازی‌های برانکو و پرسپولیس است. 

بازی با الهلال از سخت‌ترین بازی‌های برانکوست/ طارمی استرس دارد ، پیوس

پیوس: بازی با الهلال از سخت ترین بازی های برانکوست/ طارمی استرس دارد

عبارات مهم : استرس

کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: مسابقه با الهلال یکی از سخت ترین بازی های برانکو و پرسپولیس هست.

فرشاد پیوس در گفت وگو با فارس، در مورد قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: از صمیم قلب از قهرمانی پرسپولیس خوشحال شدم. انگار ما پیشکسوتان یکبار دیگر به قهرمانی رسیدیم. همه در کوچه و خیابان به ما، پیشکسوتان قهرمانی پرسپولس را تبریک می گویند. من آینده نگری کرده بودم که سه هفته قبل از آخر لیگ شاگردان برانکو قهرمان می شوند که آینده نگری من هم درست از آب درآمد. از همان ابتدا هم از حضور برانکو در پرسپولیس حمایت کردم. سرخ پوشان بذر این قهرمانی را فصل گذشته کاشتند و امسال محصولش را درو کردند.

بازی با الهلال از سخت‌ترین بازی‌های برانکوست/ طارمی استرس دارد ، پیوس

وی افزود: پرسپولیس جهت قهرمانی همه چیز داشت. تیمی که خوب و روان بازی می کرد، مدیریت خوب، نظم و انضباط و هوادارانی که یار اول تیم بودند. آنها هم سهم زیادی در قهرمانی پرسپولیس داشتند. حضور 100 هزار نفری تماشاگران در بعضی از مسابقه های به بازیکنان روحیه و انگیزه مضاعف می دهد، به همین خاطر هواداران با شور و اشتیاق در ورزشگاه تیم محبو ب ارزش را تشویق می کردند.

پیوس در مورد اینکه آیا در مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس حاضر نشد، گفت: خیلی دلم می خواست در روز مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی باشم، ولی مجبور بودم جهت فرزندم به دکتر بروم، ضمن اینکه ساعت بازی هم عوض کردن کرد و به جای 19 بازی ساعت 18 شروع شد که دیگر نتوانستم خودم را به این مراسم خوش حالی و مسابقه برسانم.

کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: مسابقه با الهلال یکی از سخت‌ترین بازی‌های برانکو و پرسپولیس است. 

کاپیتان اسبق پرسپولیس در مورد اینکه آیا این تیم در لیگ قهرمانان آسیا خوب نتیجه نگرفت، اظهار داشت: لیگ قهرمانان با لیگ برتر کشور عزیزمان ایران زمین تا آسمان تفاوت دارد. در مسابقه های آسیایی، بازیکنان حرفه ای که دستمزدهای چندین میلیاردی می گیرند، بازی می کنند. امکانات و تجهیزات خوبی دارند، بعضی از تیم ها هم بازیکنان چند ملیتی استخدام می کنند. در کشور عزیزمان ایران هم این شرایط وجود دارد، ولی به خوبی بعضی از کشورها نیست، ضمن اینکه باید قبول کنید فشردگی مسابقه های هم روی کارآیی بازیکنان پرسپولیس تأثیرگذار بود و در بعضی از بازی ها تیم پرسپولیس مجبور بود 3 یا 4 روز یکبار بازی کند.

وی در مورد دیدار روز دوشنبه با الهلال عربستان عنوان کرد: این مسابقه یکی از سخت ترین بازی های برانکو و پرسپولیس هست. سروش رفیعی و سیدجلال حسینی دو بازیکن مهم پرسپولیس غایب هستند و پرسپولیس باید در این بازی 3 امتیاز را بگیرد، آن هم در حالی که مدافع تخصصی ندارد، محمد انصاری که اکنون در دفاع وسط بازی می کند اگر در این فصل در دفاع چپ بازی می کرد، قطعاً فیکس تیم ملی در این پست می شد. با این حال اگر پرسپولیس در خط حمله و خط دفاع با تمرکز زیاد بازی کند، شکست دادن الهلال دور از دسترس نیست.

مهاجم اسبق پرسپولیس در مورد اینکه آیا مهدی طارمی وقت های گلزنی زیادی را از دست می دهد، گفت: به نظرم طارمی استرس زیادی دارد و همین مسئله تمرکزش را جهت گلزنی کم می کند. مهدی طارمی نباید با زدن یک گل اشباع شود، او باید بعد از زدن یک گل به دنبال زدن های گل های دوم و سوم در مسابقه باشد. در موقعیت های گلزنی مهدی باید راحت و خونسرد به توپ ضربه بزند، ولی او استرس زیادی دارد. هافبک های پرسپولیس موقعیت های بسیار زیادی را جهت گلزنی مهاجمان خلق می کنند، در بعضی از مسابقه های بیش از 10 وقت گلزنی جهت مهاجمان فراهم می شود و این طارمی و علیپور هستند که باید زحمات تیم را به ثمر بنشانند. آنها جهت گلزنی باید زیاد تمرین کنند و تمرینات انفرادی بیشتری داشته باشند.

بازی با الهلال از سخت‌ترین بازی‌های برانکوست/ طارمی استرس دارد ، پیوس

واژه های کلیدی: استرس | مسابقه | بازیکنان | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs