فرهنگ ایران اسلامی همکاری ایرانی حسن روحانی

فرهنگ: ایران اسلامی همکاری ایرانی حسن روحانی محمد هاشمی انقلاب اسلامی هاشمی رفسنجانی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عابدزاده در پرتغال می‌ماند

.امیر عابدزاده توانست نامش را در لیست کارلوس کی روش جهت حضور در جام جهانی 2018 روسیه قرار بدهد ولی دروازه‌بان اول تیم‌ملی علیرضا بیرانوند بود. 

عابدزاده در پرتغال می‌ماند

عابدزاده در پرتغال می ماند

عبارات مهم : ایران

.امیر عابدزاده توانست نامش را در لیست کارلوس کی روش جهت حضور در جام جهانی 2018 روسیه قرار بدهد ولی دروازه بان اول تیم ملی علیرضا بیرانوند بود.

به گزارش خبرآنلاین؛عملکرد بیرانوند به قدری به دل کارشناسان و اهل فن نشست که شانسی جهت بازی عابدزاده ایجاد نکرد. حالا و در آستانه شروع دوباره لیگ های اروپایی، خبرهایی مبنی بر ماندن امیر عابدزاده در کلوب ماریتیمو شنیده می شود. البته این کلوب پرتغالی دو دروازه بان برزیلی دیگر به نام های رافائل و شارلیس را در لیست خود می بیند ولی شماره یک مارتیمو در اختیار فرزند عابدزاده قرار گرفته و از این رو، امیر نمی خواهد فعلا از این کلوب مشهور پرتغالی جدا شود.

عابدزاده در پرتغال می‌ماند

با این حال شایعاتی شنیده می شود مبنی بر اینکه احتمال دارد عابدزاده در نیم فصل به پرسپولیس برگردد و جای علیرضا بیرانوند که قصد لژیونر شدن دارد را بگیرد! نزدیکان به خانواده عابدزاده، از اساس این شایعه را تکذیب می کنند و اعتقاد دارند امیر به تازگی توانسته راه حرفه ای گری را پیدا کند و حالا که یک فصل بزرگ را برابر خود می بیند، به چه علت باید به فوتبال کشور عزیزمان ایران برگردد.

ضمنا بازگشت او، باعث می شود راه جهت لژیونر شدن بیرانوند باز شود و عابدزاده به نوعی جنگ بر سر رسیدن به قفس توری تیم ملی را بار دیگر به بیرانوند ببازد لیکن بیرانوند در واقع با لژیونر شدن، پیشرفت خواهد کرد ولی عابدزاده با بازگشت به پرسپولیس، یک برگشت به گذشته را تجربه می کند. کارلوس کی روش سرمربی پرتغال تیم ملی فوتبال کشورمان بارها به این عنوان تاکید کرده بود که امیر می تواند یکی از عالی ترین بازیکنان فوتبال کشور عزیزمان ایران باشد به شرط آن که از مسیر حرفه ای گری دور نشود.

.امیر عابدزاده توانست نامش را در لیست کارلوس کی روش جهت حضور در جام جهانی 2018 روسیه قرار بدهد ولی دروازه‌بان اول تیم‌ملی علیرضا بیرانوند بود. 

واژه های کلیدی: ایران | پرتغال | فوتبال | پرتغال | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs