فرهنگ ایران اسلامی همکاری ایرانی حسن روحانی

فرهنگ: ایران اسلامی همکاری ایرانی حسن روحانی محمد هاشمی انقلاب اسلامی هاشمی رفسنجانی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سیاسیون از فوتبال بروند ، واکنش‌ها هیات مدیره استقلال غیراخلاقی بود

پیشکسوت استقلال گفت: هیات مدیره این کلوب در رفتاری غیرحرفه‌ای و غیر اخلاقی با شخصیت دو بازیکن بزرگ که الگوی جوانان زیادی هستند بازی کرد. 

سیاسیون از فوتبال بروند ، واکنش‌ها هیات مدیره استقلال غیراخلاقی بود

واکنش‌ها هیات مدیره استقلال غیراخلاقی بود/ سیاسیون از فوتبال بروند

عبارات مهم : بازیکن

پیشکسوت استقلال گفت: هیات مدیره این کلوب در رفتاری غیرحرفه ای و غیر اخلاقی با شخصیت دو بازیکن بزرگ که الگوی جوانان زیادی هستند بازی کرد.

محمد مومنی در گفتگو با مهر در خصوص اتفاقات اخیر استقلال و به خصوص کنار گذاشتن مجتبی جباری و سید مهدی رحمتی اظهار داشت: با همه احترامی که جهت اعضای هیات مدیره قائل هستم، باید بگویم که آنها با آبروی افراد بازی کردند و کارشان نه حرفه ای بود، نه اخلاقی، نه در عرف فوتبال و نه حتی به لحاظ شرعی پسندیده بود. در واقع آقایانی که در هیات مدیره نشسته اند با این تصمیم درخواست کردند با مقصر جلوه دادن این دو بازیکن نقصان و کمبودهای کاری خودشان را پنهان کنند.

سیاسیون از فوتبال بروند ، واکنش‌ها هیات مدیره استقلال غیراخلاقی بود

کارشناس فوتبال کشورمان بیان داشت: رفتاری که اعضای هیات مدیره کردند در ارزش فوتبال نیست. من خودم یک مدیر اجتماعی هستم و دستم در کار مدیریت هست. آنالیز من از واکنش‌ها هیات مدیره این است که اول آنها درخواست کردند قدرتنمایی کنند و دوم درخواست کردند وظایفی که خودشان باید از ابتدای فصل انجام می دادند تا تیم نتیجه بگیرد و انجام نداده اند را به این ترتیب جبران کرده و به افکار عمومی القا کنند که مقصر نتیجه نگرفتن تیم این دو بازیکن هستند. در حالی که سهم اعضای هیات مدیره در ناکامی های تیم از همه اجزای دیگر کلوب زیاد هست. به خصوص از این دو بازیکن.

وی افزود: اعضای هیات مدیره از ابتدای فصل تاکنون چه قدم مثبتی جهت تیم برداشته اند که حالا انتظار نتیجه گیری دارند؟ آنها مجبورند دست به چنین رفتاری بزنند تا هم بودن ارزش را نشان دهند و هم کم کاری های خودشان را پشت اخراج این دو بازیکن پنهان کنند. ولی آنها بدعت بدی را در ورزش گذاشتند. این واکنش‌ها آنها تنها به استقلال ضربه نمی زند. بلکه به فوتبال و حتی ورزش کشور عزیزمان ایران ضربه می زند.

پیشکسوت استقلال گفت: هیات مدیره این کلوب در رفتاری غیرحرفه‌ای و غیر اخلاقی با شخصیت دو بازیکن بزرگ که الگوی جوانان زیادی هستند بازی کرد. 

پیشکسوت تیم استقلال تصریح کرد: در سیاست هیچگاه یک مدیر را بی علت کنار نمی گذارند. اگر هم این اتفاق بیفتد آن مدیر الگوی جوانان جامعه نیست و تاثیرات مخرب اجتماعی ندارد. ولی ورزشکاران عمدتا الگوی جوانان هستند و تخریب شخصیت آنها به قشری از جامعه ضربه می زند. تصمیم بر اخراج بازیکنان استقلال ناشی از عدم اطلاعات کافی اعضای هایت مدیره دارد. آنها اگر به اوضاع فوتبال اشراف داشتند هرگز چنین تصمیمی را نمی گرفتند.

مومنی گفت: فوتبال سیاست و اقتصاد و تجارت نیست که در آن دنبال مقصر گشت. مردها سیاسی که عضو هیات مدیره کلوب های ورزشی هستید بدانید که در فوتبال به جای گشتن دنبال مقصر و از بین بردن کردن مقصر، به دنبال اشکال می گردند تا آن را برطرف کنند. ضمن این که اگر هم قرار بود دنبال مقصر باشیم مقصر مهم خیلی از پرسشها خود شما هستید.

مهاجم پیشین آبی پوشان بیان داشت: آقای عضو هیات مدیره شما که پرسشها این تیم را می دانستید آیا از روز اول مسئولیت پذیرفتید؟ پر واضح است که افراد سیاسی وارد عرصه فوتبال می شوند تا به شهرت برسند. سرزدن رفتارهای غیر حرفه ای و اتخاذ تصمیمات اینچنینی ناشی از عدم اطلاع کافی از شرایط فوتبال هست. آنها از فوتبال بی اطلاع هستند و با این کارها می خواهند نشان دهند که از فوتبال سر در می آورند.

سیاسیون از فوتبال بروند ، واکنش‌ها هیات مدیره استقلال غیراخلاقی بود

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: بی تردید تبعات این رفتارهای هیات مدیره استقلال به دولت محترم تدبیر و امید هم باز می گردد و دولت باید پاسخگوی منتخبینش در هیات مدیره این کلوب باشد. استقلال به بیراهه رفته و کارش به قهقرا کشیده زیاد از رحمتی و جباری، زیاد از منصوریان، حتی زیاد از افتخاری، مجموعه هیات مدیره بیشترین سهم را از این ناکامی ها دارد و بالاتر از آن وزارت ورزش و وزیر محترم که رییس مجمع باشاگاه است کم سهمی از این ناکامی ها ندارد.

واژه های کلیدی: بازیکن | جوانان | فوتبال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs