فرهنگ ایران اسلامی همکاری ایرانی حسن روحانی

فرهنگ: ایران اسلامی همکاری ایرانی حسن روحانی محمد هاشمی انقلاب اسلامی هاشمی رفسنجانی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پاداش‌ها تا بازی ازبکستان پرداخت شده است است ، دلیل مهم قهرکی‌روش در فرودگاه مشخص شد

با وجود پرداخت پاداش اعضای تیم ملی تا پیش از بازی با ازبکستان می‌توان گفت واکنش‌ها سرمربی تیم ملی غیرحرفه‌ای و زیاده‌خواهانه است.

پاداش‌ها تا بازی ازبکستان پرداخت شده است است ، دلیل مهم قهرکی‌روش در فرودگاه مشخص شد

دلیل مهم قهرکی روش در فرودگاه مشخص شد/ پاداش ها تا بازی ازبکستان پرداخت شده است است

عبارات مهم : افزایش

با وجود پرداخت پاداش اعضای تیم ملی تا پیش از بازی با ازبکستان می توان گفت واکنش‌ها سرمربی تیم ملی غیرحرفه ای و زیاده خواهانه است.

به گزارش میزان، بعد از بازی تیم های ملی فوتبال کره جنوبی و کشور عزیزمان ایران بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در یک حرکت هماهنگ شده است پست هایی را در صفحات اجتماعی خود در اعتراض به عدم توجه مناسب مسئولان دولتی، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به افزایش تیم ملی به جام جهانی و پرداخت نشدن پاداش هایشان منتشر کردند.

پاداش‌ها تا بازی ازبکستان پرداخت شده است است ، دلیل مهم قهرکی‌روش در فرودگاه مشخص شد

در همین راستا در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی هم کی روش در مصاحبه تندی مسئولان مربوطه در وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال را مورد هجمه قرارداد و حتی گفت شاید یک حساب بانکی جهت کمک مردم به تیم ملی باز کند!

در تصویر العمل به این اظهارت سرمربی تیم ملی، یک مقام عالی رتبه ورزشی به خبرنگار میزان گفت: ادعاهای کی روش درست نیست چون تا پیش از بازی برگشت با تیم ملی ازبکستان کی روش و کادر فنی 48 هزاردلار و بازیکنان هم 24 هزار دلار پاداش گرفته اند ضمن اینکه در مورد پاداش افزایش به جام جهانی هم هنوز سریع است که ملی پوشان مورد بی مهری قرار گرفته اند چون مسابقه تیهای انتخابی جام جهانی در قاره آسیا هنوز به آخر نرسیده است و به احتمال زیاد پاداش خاص افزایش تیم ملی هم از محل پاداشی که فیفا به فدراسیون های افزایش کننده به جام جهانی پرداخت می کند، داده خواهد شد.

با وجود پرداخت پاداش اعضای تیم ملی تا پیش از بازی با ازبکستان می‌توان گفت واکنش‌ها سرمربی تیم ملی غیرحرفه‌ای و زیاده‌خواهانه است.

البته یکی دیگر از ناراحتی های کی روش که می توان به سرمربی تیم ملی حق داد، بی نظمی در استقبال از تیم ملی در فرودگاه امام(ره) و بویژه شرایط نامساعد جهت مصاحبه اهالی رسانه با ملی پوشان بود که سرمربی تیم ملی تاکید دارد باید جایگاه مناسبی جهت خبرنگاران در نظر گرفته شود تا شاهد چنین بی نظمی هایی نباشیم.

واژه های کلیدی: افزایش | فوتبال | فرودگاه | ازبکستان | جام جهانی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs