فرهنگ ایران اسلامی همکاری ایرانی حسن روحانی

فرهنگ: ایران اسلامی همکاری ایرانی حسن روحانی محمد هاشمی انقلاب اسلامی هاشمی رفسنجانی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری روحیه شاد بازیگر مشهور بعد از ۲ دهه بیماری سخت

حسین محب‌اهری گفت: بیماری‌ام سخت هست؛ ولی خوشحالم که هنوز کار می‌کنم و نشاط اعضای گروه در هنگام کار، برایم مانند یک دوره شیمی‌درمانی است.

روحیه شاد بازیگر مشهور بعد از ۲ دهه بیماری سخت

روحیه شاد بازیگر مشهور بعد از ۲ دهه بیماری سخت

عبارات مهم : زندگی

حسین محب اهری گفت: بیماری ام سخت هست؛ ولی خوشحالم که هنوز کار می کنم و نشاط اعضای گروه در هنگام کار، برایم مانند یک دوره شیمی درمانی است.

به گزارش گروه تحریریه سایت، از سال 79 نشانه های بیماری در بدن محب اهری نمایان شد، بیماری طاقت فرسا که البته با چندینه دوره شدت و ضعف نتوانست محب اهری را از پا بیندازد.

حالا بعد از نزدیک به دو دهه دست و پنجه نرم کردن با این بیماری، دیدن محب اهری از نزدیک شما را به تعجب وا می دارد. امید به زندگی، انرژی فوق العاده، جدیت و پشتکاری که تنها از این مرد 67 ساله بر می آید.

با آرزوی سلامتی جهت این هنرمند کشور گفتگویی با ایشان انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

از اوضاع جسمانیتان جهت ما بگویید.
بیماری مشکلی است مانند سایر پرسشها که ممکن است جهت هر کسی پیش بیاید. در این بین برخورد ما بسیار مهم هست، آیا بایستی احساس افسردگی کنیم؟ این غلط هست، هنوز لحظاتی از زندگی در دستمان هست، دم و بازدم و احساس داریم. نمی شود همه اینها را نادیده گرفت و افسرده شد. بیماری ام را پذیرفته ام و بسیار خوشحالم که همچنان زندگی و کار می کنم.

در حال حاضر پیگیر مراحل درمانم هستم. گاهی پرسشها مالی بسیار سخت می شود که تا به امروز با کمک صندوق اعتباری بازیگران و صورت های معروف تامین شده است هست. به هر حال اوضاع اقتصادی کشور سخت است و در چنین موقعیتی نمی توان قدم های برداشته شده است را نادیده گرفت. شخصا قدردان دوستانم هستم؛ حتی جهت یک تماس. مسئله فعلی ام قیمت و نبودن دارو هست، چون بعضی از آنها را باید سفارش داد.

بخشی از پرسشها را هم با حضور در فضای کاری می گذرانم، نشاط فرزند ها در تمرین ها مثل یک دوره شیمی درمانی برایم موثر هست. به هرحال گاهی شرایط سخت می شود و درد زیاد هست. لحظاتی از وقتم را هم با گیاه های منزل ام می گذرانم و لذت می برم.

کمی از این روحیه زیاد برایمان بگویید.
در حقیقت نوع برخورد خیلی موثر هست، من هر لحظه به افرادی که خیلی در خود فرو رفته اند، می گویم این روحیه چه چیزی را حل می کند؟ باید تلاش در برطرف کردن مسئله داشت. به هرحال ما در حال از دست دادن وقت زندگی هستیم؛ بعد باید روحیه خود را حفظ کنیم. گمان نکنید این حرفها را از سر شکم سیری می گویم، نه؛ من درد دارم و درد خیلی سخت است.گاهی اوقات ساعت ها در خیابان راه می روم تا بتوانم کمی درد را تحمل کنم. از طرفی اوضاع دارویی ام هم سخت است ولی راز زندگی به داشته هاست. هنوز دستانم کار می کند، چشمانم می بیند و گوش هایم می شنود. اگر همین حالا از من بپرسید منتظر چه چیزی هستی می گویم منتظر گرمای تابستانم و در عین حال از بهار هم استفاده می کنم.

مشکل این است که ما به داشته هایمان فکر نمی کنیم، میلیون ها چیز داریم که حتی به آنها فکر نمی کنیم. شما ببینید این همه امکانات در کشور است ولی عده ای به نبودن ها توجه می کنند. انگار باید برایشان فرش قرمز پهن کرد، همه چیز به اندازه کافی است و در این بین همه چیز به تلاش ما مربوط می شود. ما در منزل نشسته ایم و انتظار پیشرفت داریم؛ در حالی که کار کردن انسان را به نشاط می آورد، ذهن را باز و نگرش را عوض می کند. هنگامی که تمرکزمان به زندگی، قشنگی و داشته های آن باشد قطعا پیشرفت حاصل خواهد شد. باید ساعات تلاشمان را زیاد کنیم تا به موفقیت دست پیدا کنیم.

روحیه شاد بازیگر مشهور بعد از ۲ دهه بیماری سخت

واژه های کلیدی: زندگی | برخورد | بیماری | امید به زندگی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs